Pushbullet for Firefox

Pushbullet for Firefox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 162
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pushbullet

Bilgisayarınız ile mobil cihazın etkileşimli çalışmalarını sağlayan Pushbullet ile bildirimleri görüntülemek veya dosya aktarmak saniyeler süren bir işlem haline geliyor.

Bilgisayarınız ve mobil cihazınızın beklentilerin üstünde bir uyumla çalışması için yepyeni yollar türetilirken Pushbullet şu an için son noktayı koyan bir özellik getiriyor. Firefox eklentisi olarak kurduğunuz Pushbullet'in mobil uygulamasını da kurduğunuz takdirde iOS ve Android cihazlarınızla senkronize bir bağlantı oluşturabiliyorsunuz. Bu bağlantı sayesinde elinizi bilgisayarınızdan ayırmadan telefonunuza gelen aramaları, SMS, hızlı ileti ve e-posta iletilerini görüp kontrol edebiliyorsunuz.

Pushbullet'in özellikleri bunlarla da kısıtlı değil. Diyelim ki, Firefox tarayıcınızda okumak istediğiniz haberler var ancak bilgisayarınızdan da kalkmanız gerekiyor. Dilerseniz haberleri ve diğer link bağlantılarını anında mobil cihazınıza aktarıp gideceğiniz yerde, hatta yolda bu linklere ulaşabilirsiniz. Windows işletim sistemi için bulunan uygulamayı indirirseniz dosya aktarımlarını da gerçekleştirebiliyorsunuz.

Pushbullet ile benzer hizmetler veren uygulamalarla kıyaslandığında daha hızlı çalışan ve daha az yer kaplayan bu uygulama rekabeti epey yükseltecek gibi gözüküyor. Üstelik bununla da yetinmeyen yapımcılar en kısa zamanda bir Mac OSX versiyonu yapmaya hazırlanıyorlar.