Pyrus

Pyrus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Simply Super Software

Birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızla sürekli irtibat ve görev yönetimi sağlayan benzersiz ve ücretsiz bir uygulama.

Açık alanda çalışan bir takım mı yönetiyorsunuz? İşinizin hızını ve kalitesini yükseltecek bir mobil uygulama olan Pyrus oldukça başarılı bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Verimlilik konusunda takım çalışmasına bağlıysanız ve çalışanlarınızın canlı lokasyon bilgilerine ulaşmanız gerekiyorsa Pyrus bunu size GPS desteği sayesinde ulaştırıyor. Takım içerisinde uygulamayı kullananların ayrı hesaplarla giriş yapabileceği sistem sayesinde herkes iş raporu ve durum bildirimi gerçekleştirebiliyor. Böylece ofis içerisinden idare etmek zorunda olduğunuz takım hakkında en güncel bilgilere de ulaşıyorsunuz.

Pyrus ile diğer kullanıcılara yeni görevler atayabiliyorsunuz, raporlarını onaylayabiliyorsunuz ve uygulamanın kendisini de bir iletişim aracı olarak kullanabiliyorsunuz. Özellikle satış amaçlı mobil gezen ekiplerinizle yakın takipte olmanızı sağlayacak olan bu Android uygulaması ile iş performansının sıkıntı olduğu yerlerde anında müdahale imkanınız yüksek oluyor.

Google Drive ile döküman gönderme desteği olan Pyrus tüm bu özellikleri paketlerken 12 kişiye kadar tamamen ücretsiz bir servis sunmasıyla da büyük bir artı puan alıyor. İş hayatınıza enerji getirecek bir çalışma sistemi katmak istiyorsanız bu uygulamayı denemenizde fayda var. iOS ve Windows Phone versiyonlarının olduğunu da hatırlatalım.