Quick Heal Mobile Security Free

Quick Heal Mobile Security Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 500
  • DOSYA BOYUTU 6.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Quick Heal

Quick Heal Mobile Security Free ileri seviye bir mobil güvenlik uygulamasıdır

Quick Heal Mobile Security Free masaüstü sistemlerde yaygın olarak kullanılan Quick Heal Antivirus güvenlik yazılımının geliştiricileri tarafından mobil cihazlar için tasarlanmış bir Android antivirüs uygulamasıdır.

Virüs temizleme konusunda kullanıcılara yardımcı olan uygulama gelişmiş özellikleri ücretsiz olarak kullanıcılara sunmaktadır. Quick Heal Mobile Security Free virüs tarama, uygulama denetleme, telefon çalınmasını önleme ve kayıp telefon bulma, kişisel bilgi koruma, çağrı engelleme, SMS engelleme gibi özellikleri bir arada sunan bir mobil antivirüs uygulamasıdır. 

Quick Heal Mobile Security Free Android cihazınızdaki kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri otomatik olarak taramaktadır. Uygulama denetleme özelliği ile her indirdiğiniz uygulamayı tarayan Quick Heal Mobile Security Free uygulamanın güvenilirliği konusunda sizi uyarmaktadır. Uygulamanın virüs tanımlama bilgileri sürekli güncellenmektedir ve bu sayede uygulama en yeni virüslere karşı tetikte olmaktadır. Hafıza kartı tarama özelliği ile cihazınıza taktığınız başkalarına ait SD hafıza kartlarını otomatik olarak denetleyebilir, cihazınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Telefon çalınması önleme konusunda kullanıcılara büyük ölçüde yardım eden antivirüs yazılımı telefonuzun çalındığında uzaktan kilitlemenize imkan verir. Mobil takip özelliği sayesinde çalınan veya kayıp cihazınızın yerini tespit edebilir, SIM kartınız değiştirildiğinde yeni numarayı size ileten bildiriler alabilirsiniz. Bunun yanında SIM kartınız çıkarıldığında uygulama telefonunuzu kilitleyebilir.

Quick Heal Mobile Security Free'nin en güçlü özelliklerinden bir diğeri SMS ve çağrı engelleme özelliğidir. Bu özellikler sayesinde kara listeler oluşturabilir, tanımadığınız veya sizi tehdit eden kişilerin çağrılarını ve SMS'lerini bloklayabilirsiniz.