Quick Pinterest

Quick Pinterest

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,613
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici William Parry

Eğer Pinterest servisini kullanıyorsanız siteye girmeden istediğiniz kategoriye resim göndermenizi sağlayan Quick Pinterest eklentisini deneyin.

Profilinizden resim ve video paylaşmanızı sağlayan Pinterest hesabının kolay yönetimi için tasarlanmış Quick Pinterest, oldukça pratik bir eklenti. Google Chrome tarayıcınıza ekledikten sonra sağ tıkla paylaşım yapmanızı sağlayan eklentinin en güzel tarafı bir kez giriş yaptıktan sonra bir daha Pinterest sayfasını açmanıza gerek bırakmaması.

Beğendiğiniz resmin üstüne gelip sağ tıklama yapınca profilinizde açtığınız başlıklar farenizin ucuna taşınıyor. İçeriği paylaşacağınız başlığı (board) seçtikten sonra ekranın sağ alt köşesinde açılan bir pop-up içeriğin eklendiğine dair bildirimde bulunuyor. Siz görmeseniz bile Pinterest profiliniz güncellenmiş oluyor. Quick Pinterest ismi gibi hızlı paylaşım yapmak isteyenlere hitap ediyor. Paylaştığınız resmin başlığını otomatik olarak Pinterest sayfanızdaki açıklama alanına çeken eklenti, bu yüzden açıklamaları kendi doldurmak isteyenlere hitap etmiyor.