QuickMove

QuickMove

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 89
  • DOSYA BOYUTU 2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CodeLine

Elinizdeki dosya türlerini en hızlı şekilde klasör arşivlerinize aktarabilmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Sürekli olarak aynı dosya uzantısına yani dosya türüne sahip olan dosyaları bir araya toplamaya çalışmaktan sıkıldıysanız ve dosya arşivleriniz arasında dolanıp durarak vakit kaybetmekten hoşlanmıyorsanız kullanabileceğiniz programlar arasında QuickMove yer alıyor ve bilgisayarınızdaki dosyaların yönetimini biraz daha kolay hale getiriyor.

Sağ tık menünüze getirdiği özellikler sayesinde önceden belirlediğiniz dosya yönetim kurallarını hemen her dosya üzerinde uygulamanızı sağlayan program, böylece istediniz dosya tiplerini bu kurallara göre istediğiniz klasörlere göndermenize imkan tanıyor. Sık sık büyük dosya arşivleri ve onlarca farklı küçük ama çok adetteki dosyayla uğraşmak ve onları kategorize etmek zorunda olanların kesinlikle seveceğine inandığım program dosya ve klasörlerinizi en az eforu harcayarak ve en hızlı şekilde düzenlemenizi sağlıyor.

Ana penceresini kullanarak dosya tiplerine dair kuralları belirlemeniz gerekiyor ve daha sonra sağ tıklayarak seçtiğiniz dosyalara direkt olarak bu dosya kurallarını uygulama imkanına sahip oluyorsunuz. Herhangi bir kural belirlemeden programın herhangi bir işlev göstermeyeceğini unutmayın.