Radyom

Radyom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 848
  • DOSYA BOYUTU 3.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kağan Girgin

Radyom, Windows 8 platformu için hazırlanmış popüler radyo uygulamalarından biridir.

Radyom, favori radyo kanallarınızı ücretsiz ve sınırsız olarak dinleyebileceğiniz bir Windows 8 uygulamasıdır. Tablet ve masaüstü desteği sunan radyo uygulaması ile Türkçe ve yabancı birçok radyo kanalını yüksek kalitede dinleyebilirsiniz.

Windows 8 platformu için özel olarak hazırlanmış popüler radyo uygulaması Radyom, tüm müzik türlerini içeren oldukça geniş içeriği ile kaliteli ve ücretsiz radyo keyfini masaüstünüze taşıyor. Klasik müziklerden Hitlere, Nostaljiden Haber Kanallarına birçok istasyona hızlıca erişebilirsiniz. Türkçe ve yabancı onlarca radyo kanalı hizmetinizde. En çok dinlediğiniz radyo kanallarını tek dokunuşla favoriler listesine taşıyabilir, arama kutusunu kullanarak kanallara daha hızlı erişebilirsiniz. Arka planda çalma desteği sayesinde işinize devam ederken, kesintisiz radyo dinlemenin keyfini sürebilirsiniz.

Sade tasarlanmış arayüz ile gelen Radyom uygulamasında Number 1 Türk, Süper FM, Kral FM, Romantik Türk, Joy Türk, Joy Türk Akustik, Number One, Power FM, Radyo Fenomen, Virgin Radio, Radyo Mydonose, Kantin, Power XL, Capital FM, Joy FM, Retro Türk gibi popüler kanalları dinlemenin yanı sıra Pal Station, Slowtime ve Powertürk’ün en iyi 40 listesine hızlıca ulaşabilirsiniz.