RapidCRC Unicode

RapidCRC Unicode

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 492
  • DOSYA BOYUTU 0.36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OV2

Elinizdeki dosyaların hash değerlerini hesaplamak için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

RapidCRC Unicode programı elinizdeki dosyaların crc, sha ve md5 checksum değerlerini hesaplamanız için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanımlı bir araç. Ücretsiz olmasına rağmen sık sık hash kodu hesaplayanlar için çok geniş seçenekler sunan program böylece indirdiğiniz ya da kopyaladığınız dosyaların eksiksiz biçimde aktarılıp aktarılmadığını kontrol etmenize imkan tanıyor.

Unicode karakter desteğine sahip olan program sfv, sha1, md5, sha256 ve sha 512 checksum değerlerini hesaplamak için kullanılabiliyor. Hash hesaplamasında işlemcinizin tüm çekirdeklerini kullanabilen program böylece en hızlı şekilde işlemleri tamamlıyor. Ayrıca işlem sırası özelliği sayesinde hesaplama yapmak istediğiniz tüm dosyaları bir sıraya dizebiliyor ve işlem başlayabiliyorsunuz.

Açık kaynak kodlu olarak sunulan program, hash kodlarını hemen alabilmeniz için Windows sağ tık menüsüne bir buton ekliyor ve dolayısıyla anında işlem yapma imkanı doğuyor. Ayrıntılı bir seçenekler menüsü barındıran uygulamada böylece istediğiniz tüm checksum hash kodu ayarlamalarını yapabiliyorsunuz.