Readit

Readit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 201
  • DOSYA BOYUTU 15.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Message Across Studios

Readit, Windows platformundaki en iyi Reddit istemcisi.

Readit, aylık 200 milyondan fazla kullanıcının ziyaret ettiği popüler sosyal medya sitesi Reddit.com’un içeriğine web tarayıcınızı açmadan erişme kolaylığı sunan en iyi istemci.

Windows 10 telefon ve tabletinize ücretsiz indirebileceğiniz Reddit istemcisi site kadar fonksiyonel tasarlanmış arayüzle bizleri karşılıyor. En yeni gönderiler, en çok tıklanan gönderiler, alt reddit’ler, videolar ve resimler kısacası Reddit.com’un tüm içeriği sekmeler halinde karşınızda. En güzeli de neyin nerede olacağına kendiniz karar verebiliyorsunuz. Başka bir deyişle özelleştirilebilir arayüzle geliyor diyebiliriz.

Hem dokunmatik cihazlarda hem de klasik bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilen arayüzünün yanında özellikleri ile de platformdaki en başarılı Reddit istemcisi olduğunu bizlere gösteriyor. Gönderilere oy verme, yorum yapma, beğenmeme, içerikleri XBOX One’da görüntüleme, yorum yapıldığında anlık bildirim alma (Windows 10 yeni hızlı işlem merkezinde çıkıyor) gibi özellikler şu an kullanımda olanlar. Ayrıca kullanıcıları etiketleme, mesajlaşma, yorum arama, gönderileri filtreleme gibi özellikler de ilk güncellemede eklenecek.

Mobilden ayrı bir uygulama olarak tasarlanan diğer deyişle evrensel uygulama etiketini taşımayan Readit, Windows 10’da da reklamlı karşımıza çıkıyor ve ücretsiz indirebiliyoruz.