RecentViewerLite

RecentViewerLite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 88
  • DOSYA BOYUTU 1.25 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aldimsoft

Bilgisayarınızda görüntülenen klasör ve dosyaların geçmişini görüntülemek için bu programı kullanabilirsiniz.

RecentViewerLite programı, Windows işletim sistemli bilgisayarınızda en son açtığınız döküman, dosya ve klasörlerin kayıtlarını tutabilmek için kullanabileceğiniz araçlardan bir tanesi. Her ne kadar Windows bu konuda kullanıcılara bir araç sunuyor olsa da, bu aracın gereken verimliliği sağlayamaması nedeniyle pek çok sorun yaşanabiliyor. RecentViewerLite bu konuda daha organize bir yönetim imkanı sunuyor ve böylece önceden kullandığınız dosya ile klasörlere hemen erişim sağlayabiliyor, ayrıca filtrelemeler de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Önceden görüntülediğiniz klasörlerin içeriklerini düzenli bir şekilde size aktaran program, aynı zamanda dosya adı, uzantısı, kısayolu, boyutu, oluşturma ve erişim tarihi gibi tüm bilgileri hemen aktarıyor. Böylece teker teker dosyalara tıklayarak özelliklerini gözden geçirmenize gerek kalmıyor.

Program aynı zamanda eskiden görüntülenen dosyaların yer aldığı listeyi temizlemek için de kullanılabiliyor. Böylece sizin dışınızda bilgisayarınızı kullananların bu dosyalara erişimi bir miktar daha zor hale geliyor. Sağ tıklama menünüze de yerleşen program, bu menüden en hızlı şekilde gereken operasyonları gerçekleştirmenize de yardımcı oluyor. Ücretsiz ve kolay kullanımlı olması nedeniyle sık sık dosyalarla uğraşanların sahip olması gerektiğini düşünüyorum.