Remove Promotions for Twitter

Remove Promotions for Twitter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 286
  • DOSYA BOYUTU 0.47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Phette.net

Twitter'da yer alan sponsor içerikli tweet'lerden, trend topic etiketlerinden ya da hesaplardan rahatsız oluyorsanız Remove Promotions for Twitter adlı Chrome eklentisini kullanabilirsiniz.

Twitter’ın zaman akışında yer alan sponsor içerikli reklamlardan rahatsız oluyor ve bu tweet’leri kaldırmak istiyorsanız Remove Promotions for Twitter adlı Chrome eklentisini mutlaka denemelisiniz.

Twitter, sosyal medya platformları arasında en az reklama yer veren ağlardan bir tanesi. Yayınlanan sponsor içerikler de zaman akışında tweet olarak, Trend Topic listesinde ve Kimi Takip Etmeli? Bölümlerinde yer alıyor. Bu sponsor içerikler her ne kadar Twitter için önemli bir gelir kaynağı olsa da, bazen çok sinir bozucu hale gelebiliyor. Zaman akışında görmek istemediğimiz içeriklerle karşılaşıyor olmak hepimizin dert yandığı bir konu olsa gerek.

Remove Promotions for Twitter adlı Chrome eklentisiyle sponsor içerikleri ortadan kaldırabiliyorsunuz. Kullanımı gayet basit olan eklentiyi tarayıcınıza kurduktan sonra Twitter’a giriş yaptığınızda artık sponsor içeriklerle karşılaşmayacaksınız. Eklentiyi kurmak dışında hiçbir ayarı bulunmayan bu faydalı ve küçük eklentiyi yükleyerek Twitter deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz.