ResophNotes

ResophNotes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 99
  • DOSYA BOYUTU 6.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici C.Y.Yen

Simplenote'da tuttuğunuz notların bilgisayarınızda da senkronize edilebilmesi için bu programı kullanabilirsiniz.

ResophNotes programı Windows cihazınızda tutmak istediğiniz notlarınızı Simplenote üzerinden kolaylıkla senkronize etmenizi sağlayan kullanışlı bir uygulama. Böylece en hızlı yoldan notlar yaratmak mümkün hale geliyor ve bunlara tüm cihazlarınızdan kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Program tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve böylece herkesin erişimi mümkün hale geliyor.

Simplenote uygulamasının yüklü olduğu mobil cihazınızda da bilgisayarda yazdığınız notlar belirecek ve böylece tüm notlarınızı cep telefonu ya da tabletinizden yazma zorunluluğunuz ortadan kalkacak. Notlarınızı dilerseniz veritabanında bir txt dosyası içerisinde de listeleme şansınız var. Eğer notlar arasında arama yapmak isterseniz yine birden fazla kelime arayabilme özelliği sayesinde erişiminiz daha kolay olacaktır. Telefondan girdiğiniz notların programda da belirmesi sayesinde çift yönlü bir senkronizasyon elde edilebiliyor.

Notları e-posta ile paylaşma veya yazdırma, kelime ve karakter sayma, html dönüşümü, link tanıma gibi onlarca farklı seçenek sayesinde işinizi her zaman her yerde ve her cihazınızda yanınızda taşıyabilirsiniz.