RKrenamer

RKrenamer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,033
  • DOSYA BOYUTU 5.56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RaskovSoft

Bilgisayarınızdaki dosyaların adlarını toplu olarak değiştirmek istiyorsanız bu ücretsiz programı indirebilirsiniz.

RKrenamer programı bilgisayarınızdaki dosyalar üzerinde toplu isim değiştirme işlemleri yapmak istiyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz seçenekler arasında yer alıyor. Sadece bir kaç tık kullanarak anında dosyaların adlarını değiştirmenizi sağlayan program böylece dosya adlarına yazılar eklemenizi, yazıları değiştirmenizi, silmenizi ve hatta büyük-küçük harf değişiklikleri yapmanızı da sağlayabiliyor.

Hafif bir program olan RKrenamer, sahip olduğu bu gelişmiş özellikleri çok sade ve anlaşılır bir arayüz ile bizlere sunuyor. Bahsettiğimiz dosya adı değiştirme için kullanabileceğiniz filtrelere ek olarak klasörlerde bulunan dosyalara anında toplu olarak bir liste adı vermeniz mümkün. Yani her dosyanın adına sıraya girecek şekilde bir numara ekleyebilen program böylece daha düzenli bir dosya adı yapısına sahip olmanızı sağlayabiliyor.

Sürükle bırak desteğine sahip olan program oldukça fazla sayıda dosyayı yeniden adlandırırken bir yandan da hızından taviz vermeden çalışmaya devam edebiliyor. Eğer binlerce dosyayla çalışıyorsanız ancak isimlerini değiştirme gibi bir ihtiyacınız doğduysa kesinlikle tercih edebileceğiniz ücretsiz programlar arasında yer aldığına inanıyorum.