ScanFS

ScanFS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 264
  • DOSYA BOYUTU 2.22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Saleen Software

Bilgisayarınızdaki klasör ve dosyalar arasında arama yapabilmek için bu ücretsiz ve gelişmiş programı kullanabilirsiniz.

ScanFS programını kullanarak bilgisayarınızda bulunan dosyalar ve klasörler arasında dilediğiniz gibi ve kolayca arama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Windows Dosya Yöneticisi ile entegre bir şekilde çalışan program aramalarınızın istediğiniz derinlikte gerçekleşmesini sağlıyor ve özellikle sık sık arama yapmak zorunda olanlar için güzel seçenekler ortaya koyuyor.

Programın sahip olduğu temel yetenekler arasında klasör toplulukları arasında arama yapabilmek, birden fazla dosyayı arayabilmek, resimlerin anlık olarak önizlemelerini sunabilmek, arama kriterlerini kaydedebilmek, arama modlarını istediğiniz gibi optimize edebilmek, dosya ve klasörleri taşıyabilmek, yeniden adlandırabilmek ya da kopyalayabilmek ve silebilmek, sürükle bırak desteği gibi onlarca farklı yetenek yer alıyor.

Bireysel kullanıcılar için ücretsiz olarak sunulan programı kullanırken dosya adlarının yanında dosya uzantıları ile de aramalar yapabiliyor ve istediğiniz arama parametrelerini girebiliyorsunuz. Türkçe dosya adı karakterlerini de desteklemesi sayesinde işletim sisteminizin Türkçe olması durumunda yine sorunsuz bir şekilde programı kullanabilirsiniz.