ScanTransfer

ScanTransfer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,315
  • DOSYA BOYUTU 20.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ScanTransfer

Akıllı telefonlarınızdaki dosyalarınızı bilgisayarınıza aktarmak istiyorsanız, ScanTransfer uygulamasından yararlanabilirsiniz.

ScanTransfer uygulaması ile akıllı telefonlarınızdan Windows işletim sistemli cihazlarınıza dosya aktarımını ek bir araç olmadan yapabilmeniz mümkün.

Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlarımızdaki fotoğraf ve videoları bilgisayara aktarmak istediğimizde, hem bilgisayarda hem de telefonda yardımcı uygulamalar kurmak zorunda kalabiliyoruz. USB bağlantısı kullanmadan, hızlı bir şekilde bilgisayara fotoğraf ve video aktarmak istiyorsanız size ScanTransfer uygulamasından söz edelim.

iOS cihazlarda Kamera uygulamasında ScanTransfer uygulamasının verdiği QR kodu tarayarak, Android cihazlarda da Twitter’ın QR kod tarama özelliğini kullanarak kolayca eşleştirme yapabileceğiniz ScanTransfer uygulamasında, açılan web sayfasında Select File butonuna tıklayarak fotoğraf ve videolarınızı seçmeye başlayabiliyorsunuz. Birden çok fotoğraf ve video seçimi yaparak hızlı bir şekilde indirebilmenize olanak tanıyan ScanTransfer uygulaması, kişisel dosyalarınızı ve gizliliğinizi de koruyor. Eğer siz de akıllı telefonlarınızdan bilgisayarınıza dosya aktarmak istiyorsanız, ScanTransfer uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.