Secretcv İş İlanları

Secretcv İş İlanları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 434
  • DOSYA BOYUTU 8.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Secretcv.com

Secretcv İş İlanları, iş arama sürecinde adaylara yardımcı olan ve Secretcv üzerindeki tüm işlemlerini iPhone ve iPad'leri ile yapabilmelerini sağlayan yararlı, ücretsiz ve pratik bir uygulama.

Secretcv İş İlanları, adından da çok açık şekilde anlayacağınız üzere Secretcv üzerinde iş ilanlarını kontrol ederek, başvuru yapmanızı, başvurularınızı kontrol etmenizi yada mesajlarınızı okuyabilmenizi sağlayan yararlı bir uygulama.

Kendinize uygun olduğunu düşündüğün iş ilanları arasıdna gezinerek beğendiklerinize başvuru yapmanızı sağlayan uygulama, hem pratik hem de kolay kullanıma sahip. İş arama işlemlerinizi hızlandıran uygulama sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde iş ilanlarına bakarak başvuru yapabiliyorsunuz.

Türkiye'nin popüler kariyer ve iş bulma platformlarından bir tanesi olan Secretcv, sunmuş olduğu mobil uygulaması ile hem Android hem de iOS kullanıcılara kolaylıklar sunuyor.

Site üzerinde yapabildiğiniz pek çok işlemi akıllı telefon üzerinde yapma şansı sunan Secretcv, bulduğunuz ilanlara başvurma ve takip etme gibi özellikler de sunuyor. Sıkıntılı bir süreç olan iş arama dönemini daha rahat ve hızlı bir şekilde atlatmak isteyenlerin kullanabileceği resmi Secretcv uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.