Selfiest

Selfiest

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 278
  • DOSYA BOYUTU 96.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SNOB TECHNOLOGIES S.L

Selfiest, özçekim footğraf çekmekten keyif alan kullanıcıların kaçırmaması gereken ücretsiz bir uygulama.

Selfiest, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir selfie, yani Türkçe bilinen adıyla özçekim uygulaması. Ücret ödemeden indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde birbirinden göz alıcı nitelikte özçekim fotoğraflar çekebiliyoruz.

Alışageldiğimiz fotoğraf düzenleme uygulamalarına benzer bir kullanım deneyimi sunan Selfiest ile çektiğimiz fotoğraflarımızı filtreler ile daha dikkat çekici bir hale dönüştürme şansına sahibiz. Ekranın alt bölümünde, sunulan tüm filtrelere göz atabiliyor, istediğimizi seçerek fotoğrafımıza uygulayabiliyoruz.

Uygulamanın sunduğu özellikler filtreler ve görsel efektlerle sınırlı kalmıyor. Tıpkı Instagram gibi kullanıcıları arasında sosyal paylaşım ağı kuran Selfiest sayesinde çektiğimiz özçekimleri diğer kullanıcılarla paylaşabiliyoruz. Elbette diğerlerinin paylaştıklarına göz atabiliyor, beğeni ve yorum bırakabiliyoruz.

Başarılı bir kullanım deneyimi sunan Selfiest, özçekim fotoğraflarına merakı olan kullanıcıların göz atması gereken yapımlardan birisi.