Shoot the Apple 2

Shoot the Apple 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 80
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DroidHen

Shoot the Apple 2, ilk versiyonuna göre daha yeni dünyaların, oynanışın ve grafiklerin olduğu eğlenceli ve heyecanlı bir Android bulmaca oyunudur.

Shoot the Apple 2, uzaylıları kullarak her bölümde elmaya ulaşmaya çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunudur. Beyin fırtınası estireceğiniz oyunun grafikleri, oynanışı ve bölümleri ilk versiyonuna göre çok daha farklı ve güzel.

Oyuna yeni objeler de eklenerek oyunun daha güzel bir hal alması sağlanmış. Ayrıca kullanacağınız uzaylıların da farklı ve yeni yetenekleri bulunuyor. Her bölümde uzaylıları kullanarak elmaya ulaşmanın farklı yollarını aramaya çalışmalısınız.

Oyunda uzaylıları elmaya fırlatabilmek için ekrana dokunmanız yeterlidir. Fırlatma gücünüz ve atış açınız ise ekrana dokunduğunuz noktaya göre değişiklik gösterecektir. Oyunda diğer fırlatıcıları vurarak aktif edebilirsiniz. Farklı uzaylıların değişik yeteneklere sahip olduğu oyunda uzaylıların elmaya ulaşması ile bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz. İhtiyacınız olduğunuz eşyalarınızı kullanarak elmaya ulaşmak için yardım alabilirsiniz. Ayrıca elmaya ulaşmak için ne kadar az uzaylı kullanırsanız o kadar çok altın kazanıyorsunuz. Fakat kullanabileceğiniz uzaylı sayısının da belirli bir sınırı bulunmaktadır.

Yenilenerek daha heyecanlı bir dünya haline gelen Shoot The Apple 2 oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.