Shutter Auto Shutdown

Shutter Auto Shutdown

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 369
  • DOSYA BOYUTU 0.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Abed Fetrat

Shutter Auto Shutdown, kullanıcıların bilgisayarlarını otomatik olarak kapatmalarına olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Shutter Auto Shutdown, kullanıcıların bilgisayarlarını belirli bir zaman sonunda otomatik olarak kapatmalarına olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

Kurulum gerektirmeyen program, oldukça modern ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve kullanımı oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken programın ana ekranı ortasında görünen bölüme bilgisayarınızın ne kadar süre sonunda kapanacağını, yeniden başlatılacağını veya bekleme moduna alınacağını seçmek ve geri sayım sürecini başlatmaktır.

Geri sayım süresini seçtikten sonra Shutdown (Kapatma), Hibernate (Bekleme Modu), Restart (Yeniden Başlatma) seçeneklerinden istediğinizin üzerine tıklamanızla birlikte geri sayım süreci otomatik olarak başlayacaktır ve geri sayım tamamlandığında seçmiş olduğunuz işlem gerçekleştirilecektir.

Kurulum gerektirmemesi, ücretsiz ve kolay kullanımlı olması nedeniyle Shutter Auto Shutdown bence her bilgisayar üzerinde bulunması gereken programlardan bir tanesi.