Shutterfly

Shutterfly

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,018
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shutterfly

Shutterfly, internette sınırsız sayıda fotoğraf yükleyip, paylaşabileceğiniz aynı zamanda fotoğraflara efektler uygulayabileceğiniz harika bir web sitesidir.

Shutterfly, internetin en büyük fotoğraf paylaşım, depolama sitesi olma yolunda hızla ilerleyen sitelerinden birisi. Shutterfly web sitesine girip hesabınızla oturum açıp, hesabınızı düzenleyebilirsiniz. Sitenin en güzel özelliklerinden bir tanesi sınırsız sayıda fotoğraf yüklemenize imkan vermesi. İstediğiniz sayıda fotoğrafınızı yükleyin, arkadaşlarınızla paylaşın. İsterseniz albümler oluşturun ve daha sonra o albümleri düzenleyin.

Eklediğiniz fotoğraflarınıza çeşitli efektler uygulayabilir, çerçeve ekleyebilir ya da kırmızı göz filtresiyle kırmızı çıkan gözleri düzeltebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı yüklemenizin yanı sıra,  Shutterfly üzerinden site açmanıza da imkan veren site, belirli kategoriler arasından seçim yapmanızı sağlıyor. Hazır tasarımlardan birini seçtiğinizde sitenizi istediğiniz gibi yönetebilir, fotoğraf yükleyip, yazı yazabilirsiniz. Ayrıca sitenizde bulunan üyelik sistemiyle sadece üye olanların sitenize girebilmesini sağlayabilirsiniz.