Simpo PDF to Word

Simpo PDF to Word

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,919
  • DOSYA BOYUTU 4.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Simpo Technologies

Simpo PDF to Word ile PDF dosyalarınızı Word dosyalarına dönüştürebilirsiniz

Simpo PDF to Word kullanıcılara PDF dosyalarını Word dosyalarına dönüştürme konusunda yardımcı oloan bir PDF dönüştürme programıdır.

Simpo PDF to Word bize PDF dosyalarını .doc veya .txt uzantılı olarak bilgisayarımıza kaydetme imkanı tanıyor. Bu sayede bu dosyalar üzerinde değişiklikler yapabiliyoruz.

Simpo PDF to Word basit bir şekilde kullanılabilen temiz bir arayüze sahiptir. Programın arayüzünde ihtiyacınız olan özelliklere kolayca erişebilmektesiniz. Dönüştüreceğiniz PDF dosyalarını program içerisindeki dosya gezgini aracılığıyla seçerek dönüştürme sırasına ekleyebiliyorsunuz. Bu listede PDF dosyalarının adı, boyutu, sayfa sayısı ve durumları görüntülenebilmekte. Bu adımdan sonra Simpo PDF to Word ile PDF dönüştürme işlemini başlatmak için dönüştürülen dosyaların kaydedileceği hedef klasörü ve dosya formatını belirlemeniz yeterlidir.

Çok yüksek kaynak kullanımına sahip olmayan program PDF dönüştürme işlemlerini hızlı bir şekilde sonlandırabiliyor. Programın güzel bir yönü size toplu dönüştürme imkanı sunması. Bu özellik sayesinde dönüştürülecek PDF dosyalarınızı seçip hepsini tek tıklama ile dönüştürme işlemini gerçekleştirebilir, zamandan kazanarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz.