Smart Partition Recovery

Smart Partition Recovery

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,946
  • DOSYA BOYUTU 2.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Smart PC Solutions Inc

Bilgisayarınızdaki sabit disk bölümlerinizde kaybolmuş ya da silinmiş dosyalar varsa bunları geri getirmek için bu programı kullanın.

Smart Partition Recovery programı sayesinde sabit diskinizdeki bölümlerden birinde kaybolmuş olan verileri yeniden geri getirebilirsiniz. Özellikle disk boot sektörü zarar görmüş olan ve erişim sağlayamadığınız disklerde yer alan bilgileri elde etmek için faydalı olabilen bu ücretsiz uygulama sayesinde bilgilerinize yeniden ulaşmak mümkün.

Oldukça basit ve kolay kullanılır bir arayüze sahip olan programı hemen çözebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki sabit diskleri otomatik olarak tespit eden program daha sonra bunları listesine ekliyor ve sizlere disklerle ilgili önemli bilgileri gösteriyor.

Bölümlerdeki silinen bilgilere dair testler gerçekleştiren program böylece kurtarma işlemlerine başlayabiliyor ve sonucun ne kadar süreceğine dair sizler bilgilendiririyor. Tüm dosyaları aratmak yerine belli formatlardaki dosyaları özel olarak aratmak da mümkün ve bu formattaki silinen, kaybolan dosyaları direkt olarak geri getirebiliyorsunuz.

Program sabit disklerde gelişmiş işlemler gerçekleştirdiğinden dolayı ilk olarak bir sistem yedeği almanızı öneriyoruz. Aynı zamanda kurulum sırasında karşınıza çıkacak olan ek program tekliflerini reddetmeyi unutmayın.