SmartSafeDNS

SmartSafeDNS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 185,937
  • DOSYA BOYUTU 0.28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SmartSafeDNS

Smart Safe DNS ile güvenli ve engelsiz bir şekilde DNS ayarı değiştirip internet sitelerine girebilirsiniz.

Smart Safe DNS kullanıcılara hem hızlı, hem özgür hem de güvenli bir internet bağlantısı sunan ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabilecek bir DNS değiştirme programıdır.

Smart Safe DNS Özellikleri

  • Engelsiz,
  • Güvenli,
  • Şık tasarım,
  • Türkçe kullanım,
  • Basit kullanım,

SmartSafeDNS temel olarak kullanıcıların internet bağlantıları ile ilgili farklı ihtiyaçlarını bir arada karşılayabilen bir DNS değiştirme programıdır. İnternet kullanımlarımızda çoğu zaman farklı DNS servislerini kullanarak daha hızlı bir internet bağlantısı sahibi olma veya internet bağlantımızı daha güvenli hale getirmeyi amaçlarız. Fakat bu ihtiyaçların hepsini bir arada karşılayabilen DNS servislerini bulmak oldukça zordur. İşte SmartSafeDNS bizim internet bağlantımızı ve bilgisayarımızı güvenli hale getirirken internet sayfalarına daha hızlı erişim yapabilme imkanı sunuyor. Bunun yanında SmartSafeDNS eğer DNS değiştirme işlemlerinde zorlanıyorsanız tek tıklamayla bu işlemi gerçekleştirmenize de imkan tanıyor.

SmartSafeDNS bize özgürce internette gezinti yapabilme imkanı vermekte. Program ile geçiş yapacağınız DNS servisi sayesinde engelli sitelere erişim yapabilmektesiniz. SmartSafeDNS bize bu işi herhangi bir ayar yapmadan oldukça kolay bir şekilde halledebilme imkanı tanımakta. Program sayesinde tek tıklama ile yasaklı sitelere giriş yapabiliyoruz.

SmartSafeDNS sunduğu güvenli DNS hizmeti sayesinde malware yani kötü amaçlı yazılım koruması sağlamaktadır. Program ile tek tıklamayla değiştireceğiniz DNS'ler sayesinde bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımların ve reklam yazılımlarının internete bilgi sızdırmasının önüne geçebiliyorsunuz ve kişisel bilgi güvenliğinizi otomatik olarak sağlıyorsunuz. 

SmartSafeDNS ile internet erişim süreleriniz de kısalmakta. SmartSafeDNS hizmetinin sunduğu hızlı DNS'ler sayesinde normalden çok daha kısa sürede internet sitelerinin açıldığına şahit olabilirsiniz ve hızlı internet bağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz.

SmartSafeDNS kurulum gerektirmeden çalışan bir yazılım. Smart Safe DNS ile hızlı ve güvenli DNS servislerine geçiş yapmanız için tek gereken programı açarak "Düzelt" seçeneğine tıklamak. Program sisteminizde kayıt defteri girdileri oluşturmuyor ve bilgisayarınızın sistem kaynaklarını tüketmiyor.

Smart Safe DNS İndir

SmartSafeDNS genel olarak tek tıklamayla size çok daha kaliteli bir internet deneyimi sunan, farklı ihtiyaçları bir arada karşılayabilen ve bütün bunları ücretsiz olarak kullanıcılara sunan kullanışlı bir yazılım.

ARTILAR

Tamamen ücretsiz

Tek tıklamayla hızlı, güvenli, özgür bağlantıya geçiş

Kolay kullanım