Smash Hit APK

Smash Hit APK

kullanıcı

Smash Hit APK Android oyunda toplarla camları kırarak ilerliyorsunuz. Başka bir dünyaya ait boyutta gerçeküstü bir yolculuğa çıkın.

Smash Hit APKSprinkle Islands gibi başarılı yapımlara imza atmış Mediocre tarafından geliştirilmiş bir başka başarılı bulmaca oyunudur. Odaklanma, konsantrasyon ve zamanlama gerektiren Android oyunda toplarla camları kırarak ilerliyorsunuz.

Smash Hit APK İndir

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Smash Hit sıradışı bir yapıya sahiptir. Smash Hit'de farklı bir boyuttaki gerçek üstü bir maceraya adım atmaktayız. Bu tecrübe bütün dikkatimizi toplamamızı, doğru zamanalmayı yakalamamızı ve aynı zamanda en yüksek hızla yolculuk etmemizi gerektiriyor.

Smash Hit'de temel amacımız yolculuğumuz sırasında önümüze çıkan birbirinden güzel cam objeleri bize verilen metal bilyelerle parçalamak ve yolumuza devam etmektir. Oyunda hızlı hareket etmemiz gerektiğinden bu iş kritik bir hal alıyor ve reflekslerimiz test ediliyor.

Smash Hit'in grafikleri oldukça yüksek kaliteli ve oyun akıcı bir şekilde çalışıyor. Fakat oyunmun öne çıkan özelliği yüksek gerçekçilik sunan fizik hesaplamalarıdır. Metal bilyelerimizle camları kırarken camların parçalaşını ve etrafa dağılışını seyretmek oldukça keyifli. Smash Hit'i oynarken oyun çalan müzikle senkronize bir şekilde ilerliyor. Oytundaki müzikler ve ses efektleri her bölümle uyumlu olacak şekilde otomatik olarak değişmekte.

Smash Hit'de bizi 50'den fazla oda ve 11 farklı grafik stili bekliyor. Eper hem farklı, hem de eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız Smash Hit'i kaçırmayın.

  • Güzel fütüristik boyutta paramparça ederek ilerleyin, yolunuzdaki engelleri ve hedefleri parçalayın ve mobildeki en iyi yok etme deneyimini yaşayın.
  • Müzikle senkronize oynanış: Müzik ve ses her aşamaya uyacak şekilde değişir, engeller her yeni melodiye geçer.
  • 11 farklı grafik stiline sahip 50'den fazla oda ve her aşamada gerçekçi cam kırma mekanikleri

Smash Hit Premium APK

Smash Hit oyunu oynaması ücretsizdir ve reklam içermez. Yeni oyun modları, birden fazla cihazda buluta kaydetme, detaylı istatistikler ve kontrol noktalarından devam etme ekleyen bir kerelik uygulama içi satın alma yoluyla isteğe bağlı premium yükseltme sunar. Smash Hit Premium İndir, Smash Hit Premium APK hilesiz vb. aramalara istinaden belirtmek gerekir ki Smash Hit Premium APK'sı yoktur, oyun içinden alınabilir.