Sophos Free Antivirus and Security

Sophos Free Antivirus and Security

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 514
  • DOSYA BOYUTU 11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sophos Ltd.

Sophos Free Antivirus and Security uygulaması sayesinde Android cihazlarınız her zaman antivirüs korumasına sahip olacaklar.

Sophos Free Antivirus and Security uygulaması, Android kullanıcılarının mobil cihazlarında ücretsiz olarak kullanabilecekleri antivirüs ve güvenlik uygulamaları arasında yer alıyor. Çok sayıda farklı özelliğe sahip olan ve sadece antivirüs değil, geniş kapsamlı koruma sağlayabilen uygulama, ücretsiz olarak sunulması sayesinde herkes tarafından rahatça kullanılabiliyor.

Uygulamayı cihazınıza yükleyip aktif hale getirdiğinizde, yeni yüklediğiniz tüm uygulamalar bir virüs kontrolünden geçiyorlar ve böylece kişisel verilerinizi silebilecek, onlara erişebilecek ve telefonunuzu çalışmaz hale getirebilecek tüm zararlı yazılımlar daha kurulum esnasında durduruluyorlar.

Aynı zamanda hırsızlara karşı da etkin bir şekilde kullanılabilen Sophos Free Antivirus and Security, mobil cihazınıza tanımladığınız telefon numaralarından SMS mesajları gönderdiğinizde bunları bir komut gibi anlıyor ve gerekli hallerde tüm verilerin kendiliğinden silinmesine bile yardımcı olabiliyor. Elbette cihazın alarmını çaldırma, bulan kişiye mesaj verme, SIM değişikliğini haber verme gibi çok sayıda ek özellik de uygulamanın sunabildikleri arasında.

İnternet gezintileriniz esnasında tarayıcınızdan bulaşabilecek virüslere ve saldırılara karşı da koruma sağlayan uygulama, bu sayede zararlı web sitelerinin Android cihazınızı kullanılmaz hale getirmesine engel oluyor.

Zaman zaman USSD kodları sayesinde kullanıcıların zarara uğratıldığı da karşılaşılan durumlar arasında. Bu tip işlemleri de engelleyebilen ve bazen güvenlik önerilerinde bulunan uygulama, mobil cihazınızın en etkili araçlarından birisi haline gelecektir.