SoundCloud Downloader for Firefox

SoundCloud Downloader for Firefox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,010
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Technowise

SoundCloud Downloader for Firefox ile SoundCloud üzerinden parça indirebilirsiniz

SoundCloud Downloader for Firefox, SoundCloud müzik indirme konusunda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir Firefox eklentisidir.

Eğer Mozilla Firefox internet tarayıcısını kullanıyorsanız size SoundCloud MP3 indirmenin kolay bir yolunu sunan tarayıcı eklentisi sizi ek program bulup yükleme ve tarayıcı penceresi dışında uygulama çalıştırma derdinden kurtarıyor.

Üzerinde yer alan parçaların sadece çevrimiçi bir şekilde oynatılabildiği SoundCloud, internetimiz olmadığı zamanlarda bize şarkı dinleme imkanı vermemektedir. Ayrıca kotalı internet bağlantıları söz konusunda olduğunda aynı parçayı daha sonra dinlemek istediğimizde oluşan veri trafiği ay sonundaki internet faturamıza yansımaktadır. İşte buna benzer durumlarda SoundCloud Downloader for Firefox eklentisini Mozilla Firefox tarayıcımıza yüklememiz bize pratik bir çözüm sunacaktır.

SoundCloud Downloader for Firefox, Firefox tarayıcınızdan SoundCloud servisini açtığınızda parçaların yanına bir "Download" kısayolu yerleştirir. Bu şarkı indirme kısayolunu kullanarak anında SoundCloud şarkı indirme işlemini başlatabiliriz ve SoundCloud üzerinde yer alan şarkıları bilgisayarımıza kaydedebiliriz. SoundCloud Downloader for Firefox eklentisi ayrıca şarkı listelerini de tek tıklamayla indirmemize olanak tanır.