SpaceEffect

SpaceEffect

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 158
  • DOSYA BOYUTU 41.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici click2mobile

iPhone ve iPad'ler için hazırlanmış içerisinde 75'den fazla fotoğraf efekti olan bu uygulamayı seveceksinizdir.

SpaceEffect uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf efektlendirme ve dokulandırma uygulaması. Sahip olduğu 75'ten fazla efekt sayesinde aldığınız herhangi bir sıradan fotoğrafı istediğiniz güzellikte inanılmaz bir hale getirebiliyor. Ayrıca sahip olduğu katman sistemi sayesinde dilediğiniz kadar katmanı birbirinin üzerine ekleyerek kombine edebiliyorsunuz ve daha sonra en sevdiğiniz sosyal ağ üzerinde paylaşma imkanınız da var.

Ayrıca isterseniz resminizi taşıyabilir, döndürebilir, yeniden boyutlandırabilir ve çizimler ile silme efektleri de uygulayabilirsiniz. Şeffaflık ayarları ve parlaklık ayarları da uygulamanın izin verdiği ayarlar arasında yer alıyor. Elde edilen sonuçların en yüksek kalitede olması detayların kaybolmamasına yardımcı oluyor.

Instagram'da kare şeklinde fotoğraflar olduğunu dikkate alırsanız, uygulamanın Instagram fotoğrafları için bunu otomatik olarak yapabilmesi ve resmi kare olacak şekilde kesmesi kesinlikle bir uygulamada olması gerekenler arasında. İçerisindeki 10'dan fazla fırça sayesinde özelleştirmelerinizi de kolayca yapabiliyorsunuz.