SpiceLogic Work Time Tracker

SpiceLogic Work Time Tracker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 190
  • DOSYA BOYUTU 10.94 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SpiceLogic Consulting & Technologies INC

SpiceLogic Work Time Tracker programını kullanarak kolayca zaman yönetiminizi sağlayabilir ve işlerinizin ne kadar tuttuğunu ölçebilirsiniz.

SpiceLogic Work Time Tracker programı sayesinde zamanınızı çok daha kolay yönetmeniz, ölçmeniz ve daha verimli şekilde çalışmanız mümkün hale geliyor. Zira uygulama bilgisayarda zaman yönetiminizi sağlamak için hazırlanmış ve gün içerisinde nelere ne kadar vakit ayırdığınızı kolayca görme imkanına sahip oluyor, ayrıca raporları inceleyebiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulan programın arayüzü de kolay ve anlaşılır şekilde düzenlendiği için en kısa sürede genel yapısı kavrayacağınıza eminim. Bir işi yapmaya başladığınızda direkt olarak başlangıç tuşuna basabiliyor ve iş tamamlandığında durdurma butonunu kullanarak iş için harcadığınız vakti kayıt altına alabiliyorsunuz.

Ayrıca tüm görevleriniz için kısa hatırlatma notları ekleyebiliyor ve verdiğiniz araları ayrı olarak kaydedebiliyorsunuz. Bir iş için harcadığınız net vakti hesaplayarak saatlik ne kadar bedele sahip olduğunu da ölçmekte zorlanmayacaksınız.

Uygulamaya eklenmiş olan verileri silmek veya üzerinde düzenlemeler yapmak oldukça kolay ve girilen projelerin arasında aramalar yaparak istenilen sonuçları incelemek de hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Eğer proje ve iş yönetiminiz konusunda sorunlar yaşıyorsanız kesinlikle denemeyi unutmayın.