Spring

Spring

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,506
  • DOSYA BOYUTU 87 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici kim taewan

iPhone ve iPad sahipleri için hazırlanmış olan Spring uygulaması ile fotoğraflarda boyunuzu kolayca uzatabilirsiniz.

Kısa boylu olmak zaman zaman şikayetçi olabildiğimiz konular arasında yer alıyor ve pek çok insanın fotoğraflarda bile olsa boyunu uzatmaya çalıştığını biliyoruz. Ancak bu iş için şimdiye de profesyonel fotoğraf düzenleme programlarından başka bir çözüm mevcut değildi. iPhone ve iPad sahiplerinin kullanabileceği Spring uygulaması ise bu duruma bir değişiklik getirdi ve kendinizi olduğunuzdan daha uzun hale getirmek çok daha kolay.

Spring uygulaması iOS kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor ve çektiğiniz fotoğraflarınızda çok daha uzun görünmenizi sağlıyor. Bu işlem gerçekleştirilirken arka planda yer alan nesnelerin veya manzaranın bozulmaması ise onu daha da güçlü bir hale getiriyor.

Vücut oran orantınız üzerinde gerçekleştirebileceğiniz küçük bir değişiklik ile çok daha uzun görünmeniz mümkün hale geliyor. Uygulamanın basit ve anlaşılır arayüzü sayesinde bu işlemleri gerçekleştirmek bir kaç saniyeden daha fazla sürmeyecektir.

Bütün vücudun aynı anda değil parça parça uzatılmasına imkan tanıyan Spring uygulaması, böylece daha iyi oran korunumuna yardımcı oluyor ve sadece kısa olan bölgenizin uzamasını sağlıyor. Tabii ki bu işlem sırasında aşırıya kaçmak kötü bir görünüme neden olacaktır ama belli sınırlar içerisinde kalırsanız herhangi bir sorun yaşamadan boyunuzu uzatabilirsiniz.