SSuite File Shredder

SSuite File Shredder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 161
  • DOSYA BOYUTU 0.72 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Van Loo Software

Bilgisayarınızdaki dosyaları tamamen silmek ve bir daha geri gelmelerini engellemek için bu programı indirin.

SSuite File Shredder programı sayesinde bilgisayarınızdaki tüm bilgileri güvenle silme ve temizleme şansı elde edebiliyorsunuz. Özellikle kritik şirket bilgileri yahut kendi şahsınıza ait özel verilerin bilgisayarınızda bir daha erişilemez hale gelmesini istiyorsanız kullanabileceğiniz bu program sayesinde hiç bir kurtarma programı ya da uzman silinen dosyalarınıza yeniden ulaşamıyor.

Program dosyaların diskinizden temizlenmesi için onların üzerine birden fazla defa çeşitli veriler yazıyor ve siliyor. Böylece üzerine defalarca farklı şeyler yazılıp silinen bu bölümlerde eski dosyaya ait herhangi bir veri kalmıyor. Programın arayüzü çok kolay ve hızlıca anlayabileceğiniz şekilde hazırlanmış ve dosyalarınızın bir daha geri gelmemesini istiyorsanız kaçırmamanız gerekiyor. Direkt olarak listeye hangi dosyaların sonsuza dek yok edileceğini girdikten sonra işlemi başlatmanız sabit disk temizliğiniz için yeterli.

SSuite File Shredder'ı kullanırken silme işlemini yapmanız halinde dosyalarınıza kendinizin de bir daha erişme ihtimali olmadığını unutmamalı ve işlemleri büyük bir dikkat ve özen ile gerçekleştirmelisiniz.