Sticky Password

Sticky Password

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 15,352
  • DOSYA BOYUTU 29.29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sticky Password

Sticky Password programını kullanarak web hizmetleri için güvenli şifreler oluşturabilir ve bu şifreleri hatırlamak zorunda olmaktan kurtulabilirsiniz.

Günümüzde internet hizmetlerinin sayısının giderek artması kullanıcıların eskiye göre çok daha fazla şifre yaratmasını ve ezberlemesini mecburi kılıyor. Sosyal ağlardan tutun da banka hesaplarına ve bulut depolama hizmetlerine kadar onlarca farklı servisin hepsinin kullanıcı adı ve şifrelerini akılda tutmak neredeyse imkansız diyebilirim ve bunları bir kağıda yazmak ya da not uygulamasında tutmak da bir o kadar güvensiz bir uygulama.

Bu soruna çözüm olarak kullanılabilecek Sticky Password gibi uygulamalar mevcut ve şifrelerinizin güvenli bir şekilde tutulması için kullanılabiliyorlar. Program direkt olarak tüm web servislerinizin kullanıcı adı ve şifrelerini kendi sunucularında güvenli bir şekilde tutuyor ve böylece en hızlı ancak güvenli yoldan şifreleri kullanmak ve servislere giriş yapmak mümkün hale geliyor.

Uygulama tüm popüler web tarayıcılarla uyumlu bir şekilde çalışabildiği için bu konuda bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum. Dilerseniz tüm sitelerinizi farklı kategoriler altında ayırabilir, böylece daha kolay ulaşabilirsiniz. Arayüz olarak da basit ve anlaşılır bir tasarıma sahip olduğu için ilk bir kaç dakikadan sonra tüm işlevlerini bulmakta zorluk çekmeyeceksinizdir.

Güvenli şifreler yaratmak konusunda sorunlar yaşayan kullanıcıların şifre yaratma işini de Sticky Password'a bırakmaları mümkün. Böylece harfler, sayılar ve özel karakterlerden oluşan istediğiniz uzunlukta ve güvenli olarak tüm şifrelerinizi oluşturabilirsiniz. Eğer şifre yönetimi konusunda deneyebileceğiniz yeni bir alternatif arıyorsanız göz atmayı unutmayın.