Subtitle And Video Renamer

Subtitle And Video Renamer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 765
  • DOSYA BOYUTU 18.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Karolj Kocmaros

Elinizdeki video ve altyazıların dosya adlarını toplu olarak değiştirmek için bu özel ve ücretsiz programı indirebilirsiniz.

Subtitle and Video Renamer yani kısa adıyla SVR programı video ve altyazıların adlarını değiştirmek için kullanabileceğiniz açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir program. Özellikle videoların ve altyazıların isimlerinin farklı olduğu durumlarda eşleşmeleri için teker teker isimlerini değiştirmek zorunda olanların hoşuna gidecektir. Dizi ve film arşivi yapanların yüzlerce dosya arasından seçim yapma ve değişiklik yapma sırasında karşılaştıkları zorluklara karşı etkili bir araç olan Subtitle and Video Renamer'ı denemelisiniz.

Programın toplu olarak isim değiştirme, silme, sıralama, büyük-küçük harf değiştirme gibi oldukça gelişmiş seçenekleri mevcut. Video ve altyazıların adlarını değiştirirken sahip olduğu sürükle bırak desteği oldukça işinize yarayacaktır. Aynı anda onlarca farklı dosyayı toplu olarak yeniden adlandırabilen program video ve altyazılarınızın hep birlikte kolayca yeniden adlandırılabilmesini sağlayacaktır.

Desteklediği video formatları arasında avi, mp4, mkv, wmv ve daha fazlası yer alırken altyazı formatları arasında ise txt, sub ve srt yer almaktadır. Yeniden adlandırma seçeneklerinin çeşitli filtrelere ve opsiyonlara sahip olması da her dosyayı toplu olarak istediğiniz şekle sokmanıza izin verecektir.