SugarSync

SugarSync

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 5,010
  • DOSYA BOYUTU 18.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SugarSync

SugarSync, verilerinizi çevrim içi ortama yedeklerken kullandığınız diğer bilgisayarlar ve mobil cihazlar arasında senkronizasyon yapıyor.

Evde verileri kaç farklı alanda depoluyorsunuz? Peki mutlaka yedeği bulunması gereken ama yedeklenmemiş ne kadar veriye sahipsiniz? Masaüstü ve dizüstü bilgisayar, harici diskler, tablet ve akıllı telefonlar derken resim, video, dokümanların biriktiği geniş bir arşive sahip oluyoruz. Çoğumuz bu arşivi yönetmek konusunda yetersiz kaldığımız için pek çok şeyi silmek veya sistem hatalarıyla bu verilerle vedalaşmak zorunda kalıyoruz.

Bu duruma son vermek isterseniz, çevrim içi yedekleme ve senkronizasyon desteğine başvurmalısınız. SugarSync çevrim içi yedekleme yaptığı alanınızı tüm kullandığınız cihazların senkronize edilebildiği bir alan haline getiriyor. Böylece aktif olarak kullanılan cihazlarda yedeklenmesini istediğiniz her veri otomatik olarak korumaya alınıyor.

SugarSync ücretsiz kullanımlarda 5 GB'lık bir alan hakkı veriyor. 5 GB'lık ücretsiz alan kullanımı davetiyeler aracılığıyla 10 GB'a yükseltilebilir. Bu alanı yetersiz bulanlar servisin ücretli paketlerini buradan inceleyerek, kendisine uygun bir alternatif seçebilir.

Mobil Cihaz Desteği

SugarSync'in iPad, iPhone, iPod touch, Android, BlackBerry, Windows Mobile ve Symbian cihazlar için desteği bulunuyor. Bu cihazlardan birine sahipseniz size uygun SugarSync mobil uygulamasını seçebiliyorsunuz. 

Veri Güvenliği

Bu tarz uygulamalarla ilgili genelde güvenlik problemleri kafamıza takılır. SugarSync TLS (SSL 3.3) ile veri şifrelemesiyle yedekleme yaptığı için istenmeyen kişilerin size özel bilgileri görmesi mümkün olmaz.

Verilere Her Yerden Ulaşın

SugarSync sayfasına kişisel bilgilerinizle giriş yaparak dokümanlarınıza internet olan her yerden ulaşacaksınız.

Paylaşım

Verileri istediğiniz kişilerle paylaşmak çok kolay. Örneğin bir fotoğraf albümünü arkadaş ve aile bireyleriyle paylaştığınızda bu kişiler kayıt olmadan paylaşımlarınıza ulaşabiliyor. Facebook'a albüm eklemek isterseniz SugarSync hesabınızla doğrudan bu işlemi yapabilirsiniz.

Çapraz Platform Desteği

Masaüstünde, internet ortamında ve mobil cihazlarda kullanılabiliyor. SugarSync Windows XP, Vista, 7 ve Mac OSX işletim sistemlerinde, Internet Explorer, Chrome, Firefox ve Safari tarayıcılarında ve iPad, iPhone, BlackBerry, Windows Mobile, Android, Symbian mobil cihazlarda çalıştırılabilir.

Önemli! Programın kurulumunu gerçekleştirdikten sonra bu sayfadan kayıt olarak kendinize özel hesabınızı açmanız gerekiyor.