Supernatural Countdown

Supernatural Countdown

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 136
  • DOSYA BOYUTU 21.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Andrea Autolitano

Supernatural Countdown, Supernatural dizisinin hayranları için geliştirilmiş olan ve dizinin yeni bölümüne ne kadar süre kaldığını takip etmenizi sağlayan faydalı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Supernatural Countdown, Supernatural dizisi hakkındaki tüm haberlere, yeni bölüme ne kadar süre kaldığını takip etmeniz, dizinin resmi Facebook sayfasındaki duvarını görüntülemenize, dizi hakkında atılan en son Tweet'lere, dizinin video kliplerine ve dizi bölümlerinin listelerine ulaşabilceğiniz oldukça yararlı ve kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

Supernatural hayranlarının iPhone ve iPad'lerinde kesinlikle bulundurması gereken uygulamalardan biri olan Supernatural Countdown ile kısaca dizi hakkındaki herşeyi güncel olarak takip edebiliyorsunuz.

İş yoğunluğundan veya başka bir sebepten ötürü dizinin yeni bölümünü kaçırabilirsiniz fakat bu uygulama sayesinde her an her dakika dilediğiniz gibi yeni bölüme kalan süreyi takip edebiliyorsunuz.

Dizinin sevilen oyuncuları arasında Sam, Dean, Castiel, Bobby ve Kevin bulunuyor. Tüm oyuncularla ilgili en son haberlere ve videolara uygulama sayesinde anında ulaşabiliyorsunuz.

Dizinin tüm bölümlerinin listelendiği uygulamada ayrıca dizinin her bir bölümü için açıklama kısmı bulunuyor. Bu açıklamaları okuyarak bölümler hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Supernatural hayranıysanız veya yeni başlamayı düşünüyorsanız bu uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak mutlaka indirerek kullanmanız yararınıza olacaktır.