SX MD5 Hash Generator

SX MD5 Hash Generator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 247
  • DOSYA BOYUTU 2.62 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SecurityXploded Inc

Bilgisayarınızdaki dosyaların MD5 hash hesaplamalarını yapmak ve onları kontrol etmek artık oldukça kolay ve ücretsiz.

Bilgisayarınızda bulunan dosyaların bütünlüklerine dair şüpheleriniz varsa yahut internetten indirdiğiniz kritik dosyaların hiç bir byte'ının eksik olmadığından emin olmak istiyorsanız onların MD5 hash kodlarını incelemeniz en sağlıklı yollar arasında yer alıyor. Dolayısıyla size verilen orijinal hash değeri ile bilgisayarınıza inmiş olan dosyanın hash değerlerini karşılaştırarak bir sorun olup olmadığını kolayca görebiliyorsunuz.

Program MD5 hash hesaplaması için hazırlanmış ve diğer hash hesaplama metodlarını kullanmak istiyorsanız maalesef yardımcı olmayacaktır. Fakat en popüler metodun MD5 olduğunu dikkate alırsak hem ücretsiz olan hem de çok kolay kullanılır bir yapıya sahip olan programın kesinlikle işe yarayacağını belirtebiliriz.

Sürükle bırak desteği sayesinde direkt olarak dosyalarınızı programın arayüzüne bırakabiliyor ve sonuçları alabiliyorsunuz. Ortaya çıkan sonuçlar otomatik olarak panoya kopyalanıyor ve dilediğiniz yere yapıştırarak orijinal hash kodları ile karşılaştırabiliyorsunuz.