Sys Optimizer

Sys Optimizer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 648
  • DOSYA BOYUTU 0.94 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Arvin Soft

Bilgisayarınızdaki gereksiz dosya ve kayıtları temizleyebilmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Sys Optimizer programı bilgisayarınızdaki Windows işletim sistemini optimize etmek ve gereksiz yüklerden kurtarabilmek için hazırlanmış küçük bir bakım programı. Temel olarak sahip olduğu temizlik işlemleri arasında geçici olan dosyaları ve web tarayıcınızın ön belleğini temizlemek gelmektedir. Özellikle boşu boşuna yer kaplayan ve bilgisayarın daha ağır çalışmasına neden olan bu dosyaların ortadan kaldırılması hem Windows açılış ve kapanış hızınızı arttıracaktır hem de programlarınızın çalışmasını daha optimize hale getirecektir.

Bu işlevleri sağlarken bir yandan da oldukça hızlı olan program, silinmesi gereken dosyaları anında silebiliyor ve bunları kendi kendine tespit ederek sizi dosya aramak zorunda bırakmıyor. Ayrıca sisteminizin kayıt defterindeki girdileri ve klasör ile dosyaları da optimize eden program genel sistem bakımı için kolaylıkla kullanılabilir durumda.

Elbette pek çok diğer bakım programına göre oldukça basit kalmaktadır ancak gelişmiş bakım araçlarının sisteminizdeki dokunulmaması gereken noktalara da dokunabildikleri, bunun ise sorunlara sebep olabildiği bilindiğinden dolayı güvenli bir şekilde bilgisayarını hızlandırmak isteyenler Sys Optimizer'ı denemeliler.