Taaz

Taaz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 110,153
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Taaz

Çok beğendiğiniz ama denemeye cesaret edemediğiniz saç ve makyaj stillerini denemek için Taaz yeter.

Sanal makyözünüz Taaz, fotoğraflar üzerinden onlarca saç ve makyaj alternatifini denemenizi sağlayan bir servis. Pek çok kadının beğenerek yararlanacağı siteye üye olup fotoğrafınızı ekledikten sonra onlarca alternatif sizi bekliyor olacak. Farklı göz makyajı stilleri ve yüzlerce saç stili arasından kendinize en yakışanı bulmak çok hızlı ve kolay. Taaz'ın editörü fotoğrafınız üzerinde farklı makyaj renklerinden farklı göz kalemi uygulamalarına kadar her detaya yer veriyor. Her tonda renk paleti en doğru rengi bulmanız için sizi bekliyor.

Taaz çok önemli başka bir güzellik sorununa daha çözüm buluyor. Saç kestirmeden en uçuk modellerin sizde nasıl duracağını fotoğraftan görebiliyorsunuz. Ünlü kadınların saç modeli ve renklerinde kendinizde deneyerek yepyeni bir keşfe çıkabilirsiniz. Kimbilir, hiç yakışmayacağınızı düşündüğünüz saç modelleri belki de sizin için yaratılmıştır. En doğru saç rengi yine uygulama yardımıyla bulunabilir. Servis fotoğraf üzerinde denediğiniz tüm makyaj malzemelerini marka ve renk seçeneklerine göre kullanıcılara sunuyor. Böylece beğendiğiniz ürünleri markalarına satın alabilirsiniz.

Taaz'ı kullanmak makyaj oyunlarını oynamak kadar kolay ve eğlenceli. Kolaylığına oranla ortaya çıkan sonuç ise gayet tatmin edici.