Takım Takip

Takım Takip

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GD BİLİŞİM YATIRIM A.Ş

Takım Takip uygulaması, Android cihazlarınızı kullanarak takım üyelerinizin yerlerini takip etmenize olanak tanıyor.

Takım Takip uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının kendi ekiplerini yönetirken çok daha verimli bir şekilde çalışan takibi yapabilecekleri bir yer tespit uygulaması olarak karşımıza çıktı. Adından da anlayabileceğiniz gibi, takım elemanlarınızın anlık olarak bulundukları konumu takip etmenize yarayan uygulama, bir ay ücretsiz olarak kullanılabiliyor ve daha sonra beğenmeniz halinde satın alma seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanırken her beş dakikada bir ekip üyelerinizin konumlarına dair push bildirimleri size iletiliyor ve böylece oldukça güncel bir şekilde bulundukları yeri tespit edebiliyorsunuz. Onlarca kişiyi aynı anda bir harita üzerinde görmenize izin veren uygulama, böylelikle satış pazarlama gibi işlerde çok daha hızlı ve kolay bir organizasyon oluşturulmasına müsaade ediyor.

Eğer bulundukları konuma göre ekip arkadaşlarınıza görevler vermek ya da onları uyarmak istiyorsanız uygulamada yer alan iletişim ve mesajlaşma olanakları da hoşunuza gidecektir. Böylece uygulamadan çıkarak diğer iletişim araçlarınıza gerek kalmıyor ve hemen Takım Takip'in içerisinden mesajlar gönderebiliyorsunuz.

Elbette ki uygulamanın verimli bir şekilde çalışabilmesi için GPS bağlantısının ve internetin açık olması gerekiyor. Özellikle bütün gün boyunca GPS ve 3G kullanan cihazlarda yüksek pil tüketimi olabileceği için kısıtlı şarj ile kullanımda biraz dikkatli olmanız da yerinde olacaktır. Lakin devamlı konum takibi yapmadığı için Takım Takip'in benzer pek çok uygulama kadar pile yüklenmediğini de belirtmek lazım.

Ücretli olması nedeniyle amatör veya arkadaşlar arası kullanım değil, biraz daha şirketlere yönelik bir kullanım vadeden uygulamadan genel anlamda memnun kalacağınıza inanıyorum. Göz atmadan geçmeyin derim.