taskTome

taskTome

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 435
  • DOSYA BOYUTU 3.71 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shane McAliece

TaskTome uygulamasını kullanarak bilgisayarınızda tüm takvim ve planlama işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarında zamanını daha verimli olarak kullanmak isteyen kullanıcıların genellikle çeşitli web takvim ve organizasyon uygulamalarından faydalanmaları oldukça doğal fakat her zaman için internet bağlantısı sağlamak mümkün olamayabiliyor ve internet kesintileri, teknik aksaklıklar gibi durumlarda takvimlere erişim de imkansız hale geliyor. Dolayısıyla bilgisayarda çevrimdışı olarak çalışacak bir takvim planlama uygulaması her zaman tüm etkinlik ve toplantılarınıza katılabilmeniz için sizlere yardımcı olacaktır.

TaskTome uygulaması da bu amaçla kullanılabiliyor ve basit, kolay kullanılır arayüzü sayesinde tüm etkinliklerinizi en verimli şekilde düzenleyebilmenize olanak tanıyor. Çevrimdışı olarak çalışması nedeniyle herhangi bir internet kesintisinden etkilenmenize de olanak yok.

Takvim ve planlama organizasyonunun yanında çeşitli notlarınızı da ekleyebildiğiniz ve bütçe takibi de yapabileceğiniz program, böylece takvimin yanında işinize yarayacak olan, hızlı erişilmesi gereken verileri hemen elinizin altında tutmaya imkan tanıyor.

Otomatik uyarı ve bildirim desteğinin olmaması ile eksiklikleri arasında diyebilirim. Zira daha gelişmiş ve e-postalar, SMS'ler gibi uyarılar gönderebilen takvim uygulamalarına ihtiyaç duyanlar bu konuda TaskTome'u yetersiz bulacaklardır.

Eğer temel takvim ve organizasyon uygulamalarına ihtiyacınız varsa TaskTome denemeden geçmemeniz gerekenler arasında yer alıyor.