Teebik Mobile Security

Teebik Mobile Security

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 100
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Teebik Apps

Teebik Mobile Security ile Android cihazınızı virüslere karşı koruyabilirsiniz

Teebik Mobile Security virüs tarama, virüs temizleme, reklam engelleme gibi özellikleriyle öne çıkan ücretsiz bir Android antivirüs uygulamasıdır.

Teebik Mobile Security Android cihazınızdaki kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için cihazınızın belleğini ve yüklü uygulamaları taramaktadır. Bu sayede Android cihazınızın çalışmasını engelleyen veya kişisel bilgilerinizi çalan virüsler tespit edilir ve kaldırılarak güvenliğiniz sağlanır.

Teebik Mobile Security'nin kullanışlı bir yönü Android cihazınıızın performansını arttırmak için kullanışlı araçlar içermesidir. Teebik Mobile Security kullanarak bellek temizleme işlemini gerçekleştirerek uygulamalarınız ve oyunlarınız için daha rahat çalışma imkanı sağlarsınız. Bunun yanında gereksiz dosya temizleme aracı performans düşüşüne sebep olan çöp dosyaları bulur ve siler.

Teebik Mobile Security telefonunuzun detaylı sistem bilgilerini tek dokunuşla size listeleyebilmektedir. Bu araç sayesinde bellek kullanımı, işlemci kullanımı, IP adresi gibi bilgilere kolayca ulaşarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.