Telefon ve Adres Rehberi Programı

Telefon ve Adres Rehberi Programı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21,514
  • DOSYA BOYUTU 3.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fatih Duman

Telefon ve Adres Rehberi Programı ile kişi bilgilerini kolayca kayıt altına alabilirsiniz.

Telefon ve Adres Rehberi Programı kullanıcılara farklı kişilerin telefon numarası ve adres bilgilerini kayıt etmeleri için pratik bir yol sunan bir rehber programıdır. Windows platformunda ücretsiz olarak yayınlanan Telefon ve Adres Rehberi Programı Türkçe dil desteği ile kullanılabiliyor. Windows platformunda oldukça popüler olan başarılı uygulama, kullanıcılarına çevresindeki insanların telefon numaralarını kayıt altına tutma ve adreslerine anında ulaşma fırsatı veriyor. Pratik bir kullanıma sahip olan uygulama, ülkemizde kullanılabiliyor.

Telefon ve Adres Rehberi Programı Özellikleri

  • Ücretsiz kullanım,
  • Hızlı ve pratik numara saklama,
  • Türkçe dil desteği,
  • Dijital ortam,

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Telefon ve Adres Rehberi Programı sayesinde kalem ve kağıt kullanmadan bütün adres ve telefon bilgilerini dijital olarak kaydedebiliyorsunuz. Türkçe arayüze sahip bir telefon rehberi olan Telefon ve Adres Rehberi Programı kişilerin adres bilgileri ve telefon numaralarının yanında e-posta adreslerini de kaydetmenize yardımcı oluyor. Yazılım bu yönüyle hem işletmelere hem de bireysel kullanıma hitap eden bir yapıya sahip olmakta. Özellikle yüzlerce müşteriye hizmet veren bir işletme sahibiyseniz Telefon ve Adres Rehberi Programı sizin için hayati öneme sahip olacak bir uygulama olabilir.

Telefon ve Adres Rehberi Programı kişilerin telefon, adres, e-posta bilgileriyle birlikte özel notlar da kaydedebilmekte. Bu sayede belli kişiler hakkında dikkat etmeniz gereken konulara notlar arasında değinebilir, karışıklıkları önleyebilirsiniz.

Telefon ve Adres Rehberi Programı ile ilgili görüşlerinizi yazılım üreticisine iletebilir ve yazılım geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz. Telefon ve Adres Rehberi Programı genel olarak ele alındığında rahat bir şekilde kullanılabilen, anlaşılır ve ihtiyacı karşılayan bir yazılımdır.

Telefon ve Adres Rehberi Programı İndir

Windows platformuna özel olarak geliştirilen ve yayınlanan Telefon ve Adres Rehberi Programı, Türk bir yazılımcı tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Türkçe dil desteğine sahip olarak lansmana çıkan uygulama, kullanıcılara telefon ve adresleri dijital bir ortamda saklama fırsatı veriyor.