Tenorshare PDF Password Remover

Tenorshare PDF Password Remover

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 616
  • DOSYA BOYUTU 4.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tenorshare

Tenorshare PDF Password Remover ile PDF dosyalarınızın şifrelerini kaldırabilirsiniz.

Tenorshare PDF Password Remover kullanıcılara kilitli haldeki PDF dökümanlarına erişme konusunda yardımcı olan bir PDF şifre kaldırma programıdır.

Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız PDF dökümanları birçok ihtiyacımızı karşılamaktadır. PDF dosyaları aracılığıyla DV oluşturabiliyor, kitaplarımızı dijital formata çevirebiliyor ve projelerimizi kaydedebiliyoruz. PDF dosyalarının güzel bir yönü ise bu PDF dökümanlarına erişimi veya kopyalama ve yazdırma gibi özelliklerine erişimi şifre ile koruma altına alabiliyor oluşumuz. 

Fakat uzun süre kullanmadığımız ve bir süre sonra yeniden ihtiyaç duyduğumuz PDF dökümanlarının kilitlerini unutabiliyoruz. İşte bu gibi durumlarda Tenorshare PDF Password Remover kullanarak elimizdeki PDF dökümanlarının şifrelerini kaldırabilmekteyiz.

Tenorshare PDF Password Remover PDF dökümanlarının sahip olduğu genel erişim, yazdırma, düzenleme, ve kopyalama şifrelerini kaldırabilmekte. Programın güzel bir yönü toplu olarak PDF dökümanlarının şifrelerini kaldırmamıza imkan tanıması. 200 PDF dosyaasının şifresinin aynı anda kaldırılmasına yardımcı olan Tenorshare PDF Password Remover, Adobe PDF 1.7 ve daha düşük versiyon PDF dosyalarını desteklemektedir.