TextMask

TextMask

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 45
  • DOSYA BOYUTU 4.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici youthhr

TextMask, fotoğraflarınızın üzerlerine farklı tür ve şekillerde yazılar eklemenizi sağlayan eğlenceli ve etkili bir iOs uygulamasıdır.

TextMask, iOS kullanıcılarının fotoğraflarını üzerlerine yazı eklemelerini sağlayan oldukça eğlenceli bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Kullanımı çok basit olan ve sadece fotoğraf üzerine yazılar eklemenizi sağlayan uygulamayı pek çok kişi severek kullanmaktadır. 20'den fazla yazı tipi ve endi yazı tiplerinizi ekleme şansı bulunan uygulamada yeni çektiğiniz veya cihazınızın hafızasında bulunan fotoğrflar içerisinde farklı tür ve şekillerde yazılar yazabiliyorsunuz.

Fotoğraflarınızın üzerlerine eklediğiniz yazıların, boyutu ve yeri tamamen sizin elinizde. Ayrıca eklediğiniz yazıların rengini de siz belirliyorsunuz. Uygulamayı kullanarak fotoğraflarınızın üzerlerine neşeli ve komik notlar ekleyebilirsiniz. Örneğin, doğum günü olan bir arkadaşınız veya tanıdığınız için özel bir fotoğraf hazırlayarak doğum gününü kutladığınızı fotoğrafın üzerine yazacağınız mesajla ile iletebilirsiniz.

Ücretli olan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinizde kullanmak için 0.99 Dolar karşılığında satın almalısınız. Kolay kullanımı, geniş yazı tipi ve yazı tipi ekleme özellikleri sayesinde benzer uygulamalardan öne çıkan TextMask kesinlikle ihtiyacınızı karşılayacaktır.