The Cleaner

The Cleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,210
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Moosoft

The Cleaner, Android cihazlarınızı otomatik olarak belirli aralıklarla temizleyerek daha yüksek performans ve hız ile çalışmasını sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Eğer sahip olduğunuz Android telefon ve tabletlerin yavaşlamasından şikayetçiyseniz, gereksiz dosya ve uygulamaları düzenli ve otomatik olarak silebilecek güvenilir bir temizleme uygulaması kullanmanız gerekiyor. Bazı uygulamalar cihazınızın genel performansını etkileyerek hızını düşürmektedir. Eğer bu tür bir soruna sahipseniz cihazınızı detaylı olarak temizleyebileceğiniz The Cleaner uygulamasını kullanabilirsiniz.

The Cleaner, kullanıcılarına cihazlarını rahatlıkla temizleyebilmeleri için gerekli araçları sunuyor. Bu araçlar ile sorunsuz bir şekilde Android telefon ve tabletlerinizi hızlıca temizleyebiliyorsunuz. Uygulama üzerinden hafıza veya depolama alanını seçerek uygulamanın bu bölümlerde gerekli temizlik işlemleri yapmasını sağlayabiliyorsunuz. Sadece istediğiniz bölümü seçerek işlemleri başlatabilir ve sonuçları işlem bitiminde ekranda görebilirsiniz.

Uygulamanın şüphesiz en ön plana çıkan özelliği tasarım şıklığı. Çok modern ve şık bir tasarıma sahip olan The Cleaner'ı, çok iyi bir mobil cihaz kullanıcısı olmasanız bile rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Farklı işlemlerin her biri için ayrı sayfalara sahip olan uygulama, bu sayfalar üzerindeki epey büyük tuşlara dokunarak temizleme ve performans arttırma işlemlerini yapmanızı sağlıyor. Bunun dışında anasayfanıza ekleyebileceğiniz widgetlar ise hem temizlik ve performans arttırma işlemlerini hatırlamnızı sağlıyor hem de tek tuş ile uygulamaya bile girmeden işlemleri yapmanızı.

Uygulama tamamen ücretsiz olduğu için içerisinde reklam gösterimi bulunuyor. Uygulamayı severseniz hem destek olmak amacıyla hem de reklamsız kullanmak adına reklam kaldırma paketini satın alabiliyorsunuz. Bunun dışında uygulama içerisindeki mağazada uygulamanın farklı renklerdeki temaları da bulunuyor. Dilerseniz bu temalardan alarak uygulamayı daha renkli ve güzel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uygulama ile yapabilecekleriniz:

  • Çöp dosyaları silme
  • Arkaplanda çalışan görevleri duırdurma
  • Gereksiz dosyaların silinmesi
  • Pil süresini uzatma

Kullanıcılar uygulama üzerinden gerekli ayarları yaparak düzenli aralıklarla uygulamanın kendiliğinden temizlik işlemleri yapmasını sağlayabilir. Android telefon ve tabletlerinizin yavaşlamasını engellemek ve genel performansını arttırmak için The Cleaner uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.