The Path To Luma

The Path To Luma

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10
  • DOSYA BOYUTU 203 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NRG Energy, Inc.

The Path To Luma'da yeni enerji kaynakları bulmak için yabancı gezegenlere seyahat ediyoruz.

The Path To Luma, Android cihazlraında kaliteli bir macera ve bulmaca oyunu oynamak isteyenlerin göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda galaksiyi ve Chroma uygarlığını kurtarmak üzere özel bir göreve gönderilen SAM'e yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Oyundaki hedefimizi gerçekleştirebilmek için gezegenlerdeki enerj kaynaklarını açığa çıkartmamız gerekiyor. Bunu yapabilmek içinse bulmacaları çözmeli ve dünya üzerinde bulunan enerji kaynaklarını manipüle etmeliyiz. Görev her ne kadar karışıkmış gibi görünse de ekrana yapacağımız basit dokunuşlarla, komplike işlemlerle uğraşmadan oyunu oynayabiliyoruz.

The Path To Luma'da yer alan bulmacalar zekayı zorlayacak türden zorluğa sahipler. Buna ek olarak toplamda 20 farklı gezegende görev yapacağımız için her seferinde karşımıza farklı türden bulmacalar çıkıyor.

The Path To Luma'nın en ilgi çeken noktası ise grafikleri. Dünya tasarımları ve animasyonlar oyunun genel kalitesini üst seviyelere taşıyor. Yeni enerji kaynakları bulmak için giriştiğimiz bu mücadele, uzun soluklu bir oyun deneyimi yaşamamızı sağlıyor.