Tıklayıcı

Tıklayıcı

kullanıcı

Tıklayıcı, sizin yerinize otomatik tıklamalar yapmak için geliştirilmiş olan ücretsiz bir programdır.

Tıklayıcı, yaptığı iş veya oynadığı oyun nedeniyle sürekli olarak aynı yere tıklaması gereken kullanıcılar için geliştirilmiş olan ücretsiz bir otomatik tıklama programıdır.

Sürekli olarak yaptığınız tıklama işlemlerini kaydederek programın daha sonrasında tıklama işlemlerinizi sizin için otomatikleştirmesini sağlayabileceğiniz Tıklayıcı oldukça kullanışlıdır ve verimliliğinizi artırmak için tasarlanmıştır.

Farklı görevler için otomatik tıklama işlemi profilleri oluşturabileceğiniz program yardımıyla tüm işleriniz için farklı profiller oluşturabilir ve ihtiyacınız olduğu zamanlarda Tıklayıcı'yı kullanabilirsiniz.

Tüm bunların dışında popüler çevrimiçi oyunlar arasında yer alan CountryLife ve FarmVille için de özel profiller ve otomatik tıklama desteği sunan program, çevrimiçi oyuncuların eminim ki çok işine yarayacaktır.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, farklı sekmeler altında yapabileceğiniz tüm işlemleri sizin için listelemektedir. Bu sayede programı ilk kez kullanıyor olsanız bile herhangi bir şekilde zorluk çekmezsiniz. Üstelik programın kullanıcı arayüzünün tamamen Türkçe olması da işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Fareniz yardımıyla yapmanız gereken tıklama işlemlerini otomatikleştirebileceğiniz bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Tıklayıcı'yı mutlaka denemenizi öneririm.