TimePanic FE

TimePanic FE

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,650
  • DOSYA BOYUTU 8.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lionel Spohr

TimePanic FE sayesinde kolayca zaman yönetimi ve sayaç tutma işlemlerinizi gerçekleştirebilir, raporunuzu kaydedebilirsiniz.

TimePanic FE programı, hem ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan hem de oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip olan zaman takip etme ve zaman yönetimi programlarından bir tanesi. Windows işletim sistemli bilgisayarlar için hazırlanmış olan program, içerisindeki zaman takip mekanizmaları sayesinde ayrı ayrı bütün işleriniz için ne kadar vakit harcadığınızı hesaplamanıza yardımcı oluyor.

Zaman yönetimi ve süre tutma işlemleri sırasında istediğiniz gibi yorum girebilme yahut mazeret belirtme gibi özelliklerinden faydalanabilir ve böylece ne kadar zamanı ne gibi konularda harcadığınız konusunda iyi bir fikir edinebilirsiniz. Program harcadığınız vakti anlık olarak kaydedebildiği için, bilhassa işleri çok fazla olanların daha kolay bir şekilde bunları organize edebilmelerini sağlayacaktır.

Sık sık veya belli zaman aralıklarıyla gerçekleştirdiğiniz işleriniz için ön tanımlamalar yapabilmeniz sayesinde, her yaptığınız iş için baştan açıklama ya da ad yazmak zorunda kalmıyorsunuz. Bunun yanında Windows görev çubuğunda sürekli olarak yer alan ikonu sayesinde zaman durdurma, başlatma gibi işlemleri hemen gerçekleştirmek mümkün hale geliyor.

İsteyen kullanıcılar, harcadıkları zamanların bir listesini ve görevleri içeren raporu yaratabilir ve bilgisayarlarına kaydedebilirler. Daha sonra hazırlanan bu raporlar ofis programları ile açılabiliyorlar ve bu da kullanıcılara inceleme olanağı sunuyor. Ticari olmayan kullanımlar için ücretsiz olarak sunulan uygulama, şirketlerde kullanılması durumunda bedel talep edilmektedir.