TimerCam

TimerCam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 242
  • DOSYA BOYUTU 1.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Daisuke Yamashita

TimerCam uygulamasını kullanarak zamanlayarak fotoğraf çekebilir ve galerinize kaydedebilirsiniz.

TimerCam uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf çekme, yani kamera uygulaması. Standart kameranızdan çok daha iyi bir zamanlayıcı çekimine sahip olan uygulama hem arka kameranızı hem de ön kameranızı kullanmaya fırsat veriyor. Aynı zamanda çekmeden önce ekranda belirttiği sayaç sayesinde ne zaman fotoğrafın çekileceğini de görebiliyorsunuz.

Basit ve kolay kullanılır kontrollere sahip olan uygulama sizlere 5-10-15 ve 30 saniyelik geriye sayma seçenekleri veriyor. Bunun yanında sayacın son 3 saniyesinde sesli olarak da uyarı vermesi ile sürprizlere yakalanma şansınız kalmıyor. Flaş kullanımınızı ise otomatik, açık veya kapalı olarak ayarlayabiliyorsunuz.

Ön kamera desteği sayesinde daha kolay kendinizi çekmenizi sağlayan uygulama aynı zamanda çektiği fotoğrafları galeriniz içerisine de aktarıyor.

iOS 6.0'da fotoğraf kaydedemeyen uygulamaya bu desteği vermek için Ayarlar menüsünden Gizlilik sekmesine girdikten sonra Fotoğraflar bölümünden uygulamaya izin vermelisiniz.