tinyMediaManager

tinyMediaManager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 136
  • DOSYA BOYUTU 16.97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici tinyMediaManager

tinyMediaManager, bilgisayarınızda bulunan filmleri ve dizileri arşivlemenize ve yeniden künye oluşturmanıza imkan sağlar.

İnternet olmadığı zamanlarda bilgisayardan film ve dizi izlemek insana büyük keyif veriyor. Tabii öncelikli olarak film izleyebilmeniz için elinizde bir arşiviniz olmalı. tinyMediaManager, bu sorunu ortadan kaldıracak oldukça başarılı bir medya yönetim uygulaması.

tinyMediaManager ile artık televizyon programlarını daha düzenli bir şekilde saklayabileceksiniz. Dilerseniz de arşivinizde bulunan bu film ve dizi bölümlerine farklı isimler verebiliyor ve hakkında kısmı ekleyebiliyorsunuz. tinyMediaManager, güçlü arama filtresi sayesinde internetten video indirmenize de imkan sağlıyor. Tabii indirme işlemi sınırlı sayıda kaynaklardan alındığı için bazen aradığınız programı tam olarak bulamayabilirsiniz.

Windows işletim sisteminden ücretsiz olarak kullanabileceğiniz tinyMediaManager, belirli aralıklarla gerçekleştirmesi gereken güncelleştirmeleri de sizin haberiniz olmadan yapıyor. Yani karşınıza tinyMediaManager'ı güncelle diye bunaltıcı uyarılar çıkmıyor.

Film ve dizi izlemeden yapamam diyenler için tinyMediaManager, ön izleme resmine sahip, eserlerin yıllarını gösteren ve birçok oylama sistemi ile sizi yönlendirebilecek bir güçte. Kullanıcılarının beğenisine göre gönderilen bağışlar sayesinde gelişen tinyMediaManager'ı, bu tarz bir program arıyorsanız deneyebilirsiniz.