Toastify

Toastify

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,428
  • DOSYA BOYUTU 0.32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zowat

Toastify programını kullanarak bilgisayarınızda bulunan Spotify programını klavye kısayollarıyla kontrol edebilirsiniz.

Toastify programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda kullanabileceğiniz ve Spotify programında eksik olan bazı işlevleri yerine getirmenizi sağlayabilen ücretsiz programlar arasında yer alıyor. Program çalışması süresince görev çubuğunda bir ikon olarak kalıyor ve sizi rahatsız etmeden işlevini sürdürüyor. Tabii ki çalışabilmesi için bilgisayarınızda hali hazırda Spotify programını çalıştırarak müzik dinliyor olmanız gerekiyor.

Bu nedenle ilk olarak Spotify'ı bilgisayarınıza aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Spotify'ın orijinal hali her ne kadar oldukça kullanışlı olsa da bazı klavye kısayollarını barındırmıyor ve bu nedenle illa ki arayüzünü kullanmak gerekebiliyor. Toastify bu kısayolları yaratıyor ve dolayısıyla müziğinizi dinlerken Spotify arayüzünü açmadan kısayollar ile bir sonraki veya önceki parçaya geçme, ses düzeyini değiştirme, parça bilgisini kopyalama gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Uygulamada bulunan kısayollar sabit değil ve böylece varsayılan kısayolların yerine kendi kullanmak istediğiniz kombinasyonları da belirleyebiliyorsunuz. Sadece tek bir kısayolla Spotify arayüzünün açılmasını da sağlayabildiğiniz için müzik dinleme işlemlerinizi oldukça kolay bir hale getireceğini söyleyebilirim.

Eğer Spotify'ı daha kolay ve verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız Toastify uygulamasına göz atmayı unutmayın.