Tom and Jerry

Tom and Jerry

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,077
  • DOSYA BOYUTU 21.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Enigma

Tom and Jerry, Tom ve Jerry çizgi filminin tüm bölümlerini ücretsiz izleyebileceğiniz tek uygulama ve de oldukça popüler.

Yeni serileri Warner Bros şirketine ait olan popüler çizgi film Tom ve Jerry’nin tüm bölümlerini tek bir yerden izleyebileceğiniz tek uygulama olan Tom and Jerry sayesinde Youtube’da ve diğer çevrimiçi video izleme sitelerinde arama yapmanız gerekmiyor. Çocuğunuz, küçük kardeşiniz veya kendiniz Tom ve Jerry’nin 150’den fazla bölümüne tek bir yerden ulaşabiliyorsunuz.

Kedi Thomas (Tom) ile fare Jerry’nin arasında geçen şakaları konu alan bir çizgi film olan ve yıllar geçmesine rağmen hala izlenebilen nadir çizgi film filmler arasında kendisine yer bulan Tom ve Jerry’nin tüm bölümlerini ücretsiz izleyebileceğiniz bu uygulamada yüzlerce bölüm bir arada. Dilediğiniz seçip tam ekranda izlemenin keyfini sürebilirsiniz. Çizgi filminizi izlerken ihtiyaç duyacağınız tüm fonksiyonlar (durdurma, geri ve ileri sarma, oynatma, ses açıp kapama) emrinizde.

İstenilen bir bölümü başlangıç ekranına sabitleme seçeneği de sunan Tom and Jerry uygulamasının en beğendiğim yanı izlenilen çizgi filmi hafızasına alabilmesi oldu. Bu sayede dışarı çıkmanız gerektiğinde veya yemek, lavabo vb. ihtiyaçlarınız için yarıda bırakıp kapatmak durumunda kaldığınız vakit uygulamayı tekrar açtığınızda çizgi filminize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.
Tom and Jerry uygulamasının beğenmediğim yönleri de oldu. Örneğin; videoları izlemek için aktif bir internet bağlantınızın olması gerekiyor. Diğer bir deyişle çevrimdışı izleme seçeneği yok. Bunun dışında reklamlar tam ekran modunda da gösteriliyor.

Tom and Jerry Windows 8 uygulaması, Tom ve Jerry çizgi filmini izlemek için webde arama yapma derdinden kurtaran tek uygulama ve de 2 milyon indirme ile oldukça popüler.